Podświetlane LOGO do firm
Podświetlane LOGO do firm

U nas stworzysz własny napis z ledów dla swojej firmy. 

Jeśli w ostatnim czasie zastanawiałeś się gdzie zrobić logo dla firmy to właśnie znalazłeś odpowiednie miejsce w Internecie!
Ledowe logo to świetna reklama, która przyciągnie uwagę klientów w każdym przedsiębiorstwie.

Dzięki zastosowanemu systemowi montowania Lumion możesz zawiesić na ścianie bądź oknie w biurze, restauracji, recepcji etc. 

U nas masz także możliwość wybrania dystansów montażowych, które tworzą świetny efekt :) Lumion Ledowy stanowi nowoczesna wersję neonu, co dokładnie opisaliśmy TUTAJ.
Zastosowana technologia produkcyjna wyróżnia Lumiony pod względem estetycznym. W odróżnieniu od klasycznych neonów Lumion Ledowy nawet po zgaszeniu nadal tworzy estetyczną i prestiżową formę reklamy.

    

 

Aby rozświetlić Twoje logo niezbędny jest nam plik, który powinieneś otrzymać od swojego grafika. Taki plik musi posiadać wektory i najczęściej zapisywany jest z rozszerzeniem pdf, cdr lub ai. W razie problemów ze zlokalizowaniem odpowiedniego pliku służymy pomocą poprzez kontakt mailowy: shop@napisyled.pl lub telefoniczny pod numerem: 515 002 516.
A co jeśli nie posiadasz takiego pliku? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami, a my temu zaradzimy i przerysujemy Twoje logo 🙂 Pamiętaj, że nie ograniczamy się tylko do logotypów 🙂 

Jeśli w swojej firmie chciałbyś umieścić daną grafikę, tekst, cytat- opisz nam swój pomysł. Wykonany dla Ciebie projekt na własny napis LED 🙂 projekty wykonywane są zawsze w pełnym uzgodnieniu z Tobą. Istnieje możliwość wykonania darmowej wizualizacji w Twoim lokalu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl